piątek, 17 czerwca 2016

Ghostbusters - Rehearsal 1992THRASH METAL/HUMOUR

DZIĘKI TOMEK S. ZA UDOSTĘPNIENIE!

Metalowy zespół z Sępólna Krajeńskiego, który w tamtych czasach cieszył się w swoich okolicach sporą estymą. Nie zdołał zostawić po sobie żadnych oficjalnych nagrań, stąd jego raczej tylko lokalna popularność. Nie wierzę, że poza ludźmi z Sępólna i okolic ktoś będzie w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego bandu, zatem pokrótce przytoczę jego losy opierając się na opisie z facebookowego profilu Cafe Sępólno, którego autorzy ocalili od zapomnienia tę oto kapelkę. 

"Zespół założyli w 1990 r. Jacek Wójcik (git.), Zdzisław Theuss (bas i - początkowo - wokal), Marcin Pick (git.), Dariusz Glazik (perk.). Wkrótce nowym perkusistą został Krystian Kolus, którego z kolei zastąpił Maciej Pick (wcześniej: Thrasher Death/Chojnice). Po pewnym czasie odszedł Jacek Wójcik, którego obowiązki przejął Tomasz Rybka. Zmienił się również frontman zespołu. Obowiązki wokalne, jak również pisanie muzyki i tekstów przejął Marcin Pick, oczywiście przy współpracy zespołu. Ghostbusters zakończył działalność ok. 1994 r. Dariusz Głazik, Zdzisław Theuss i Jacek Wójcik przez pewien czas równolegle grali także w Full Light z Leszkiem Frankowskim (git.).".

Tyle historii, czas posłuchać ocalałych nagrań. Pierwszych 5 numerów to rejestracja próby z 1992. Jako bonus dorzucony jest (ponoć) najsłynniejszy numer kapeli "More Beer" nagrany także na próbie, a całośc zamyka jeden numer live. Nagrania są zadziwiająco dobrej jakości.

TRACKLIST:

Tracks 1-5 - rehearsal 1992
Track 6 - "More Beer" (rehearsal 199x)
Track 7 - Pustynia" (live 199x)

QUALITY: mp3@128-160 CBR

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych