niedziela, 2 lipca 2017

Madhouse - Violence! [demo 1990]THRASH METAL

DZIĘKI JACEK ZA ZORGANIZOWANIE TEGO MATERIAŁU!

Nie - to nie kac, choć pewnie niektórzy przecierają oczy ze zdumienia :) To tylko atak zombie :). Dobrze widzicie. To pierwszy od pół roku merytoryczny post na blogu. Jak mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni i póki co (z kilku powodów) strona nadal będzie rzadko uaktualniana, jednakowoż gdy zaistnieje sytuacja podzielenia się z Wami kolejną perełką ogarniętą przez dobrych ludzi, nie omieszkam tego uczynić. 
Dziś chcę zaprezentować Madhouse z Piły. Po dziś dzień szukałem bezskutecznie ich nagrań. Oto są. Pierwsze demo kapeli, nagrane w lutym 1990. Muzycznie - thrash metal w założeniach mierzący gdzieś w okolice Bay Area. Sam zespół po przetarciu sobie szlaków tą taśmą (jeden z utworów był prezentowany nawet w Muzyce Młodych) poszedł za ciosem i nagrał w tym samym roku ponoć znakomite jakościowo demko "On Our Own". Póki co trwają jego poszukiwania, lecz sprawa jest z rodzaju tych nieźle rokujących. "Violence!" udostępnił nam i dał błogosławieństwo na publikację ówczesny wokalista kapeli - Arek, zatem bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. W 1991 roku Madhouse przedzierzgnął się w Skull Smokes, następnie wydał przynajmniej dwa kasetowe splity (z Graviora Manent i Hypnosis) i grał na pewno do końca roku 1992. 

TRACKLIST:

1. We Were, We Are, We Will  
2. Sacred Law  
3. Carrion  
4. Techno Death  
5. Behind the Bars  
6. Death Thrash  
7. Screaming in Vaccum

QUALITY: mp3@320 CBR

4 komentarze:

Greg Thrasher pisze...

Dzieki!!!
Wyglada na to ze czekalem na to demo 5 i pol roku ale jest.Ciekawe jak udalo sie to zdobyc.Sa realne szanse na to drugie demo?
Tutaj link do strony na moim blogu z postem o nich i z artykulem z Thrashe'em All!!!

http://forwhoseadventage.blogspot.co.uk/2012/01/madhouse-pol.html

Pozdrawiam, James817

zuchu666 pisze...

Są realne szanse na drugie demo. Skan tego artykułu z TM o którym wspominasz jest także w paczce razem z tym demosem. Zdrówka!

GABY pisze...

Muchas gracias , al fin volvieron . Saludos de Argentina

Pacio Gamer pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych