poniedziałek, 28 marca 2016

Dark Omens Productions


Już jakiś dłuższy czas temu zostałem poproszony o wrzucenie informacji nt. reedycji pewnych materiałów jakie mamy na blogu zamieszczone. Ociągałem się z tym niemiłosiernie... Po prostu jakoś tak mało chęci jest niestety by siedzieć i klepać linki na bloga, które potem i tak czasem są kasowane. A i zajęć sporo innych jest. Wiadomo, swoje lata człowiek ma. Tak czy inaczej zapraszam do przejrzenia sobie labelu Dark Omens Productions. Trochę różnych reedycji staroci mają u siebie.

Mail był odnośnie dwóch pozycji :
THY WORSHIPER – „Winter Dream/Tym Z Krainy Cieni”
BUSTUM – „Voices from the Past 1994-1995”

Linki :
http://darkomens.pl/
http://darkomensprod.blogspot.com/
https://www.facebook.com/darkomensdepartament

3 komentarze:

Rafał Mięsowicz pisze...

Cześć, dzięki za prowadzenie tej strony(Dorosłe Dzieci). Myśleliście, aby udostępniać archiwa przez torrent? Chętnie pomogę w udostępnianiu.

zuchu666 pisze...

Nie myśleliśmy. Zresztą w dobie takich nagonek na torrenty to chyba nie byłoby zbyt rozsądne, mimo tego że to co tu przedstawiamy to kompletna nisza. Zresztą - seedowałbyś cały czas? Bo ja nie mam takiej możliwości. A tak wrzucam na host i jakis komp na drugim końcu świata robi to za mnie. Kto się tematem starego polskiego metalu interesuje i chce zdążyć z pobraniem to zdąży, a jeśli nie zawsze można re-upnąć. Niech zostanie jak jest.

Rafał Mięsowicz pisze...

Póki co, ściągam co mogę, ale 60-70% linków wygasło. Myślałem żeby ściągnąć jak najwięcej i wrzucić jako kompilację polskiego metalu na torrent. Mam czas na seedowanie, nie ma z tym problemu. Dopóki komputer nie padnie to torrent nie zgaśnie jak w przypadku pojedycznych linków. Liczę też, że inni ludzie będą udostępniać.

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych