niedziela, 5 października 2014

DisgustJest to edycja postu opublikowanego kilka miesięcy temu, gdzie prezentowaliśmy jedyne demo tej kapeli do jakiego udało nam się dotrzeć. Mimo oryginalnej taśmy jaką dysponowaliśmy materiał okazał się być niekompletny (brak jednego numeru i urwany drugi). Po publikacji tej kasety odezwał się do mnie Mariusz "Slary" Maj - perkusista Disgust, który podesłał komplet nagrań jakie zespół pozostawił po sobie podczas kilku lat swojego istnienia. Zatem kolejna próba muzycznej rekonstrukcji dziejów cząstki polskiego podziemia zakończyła się sukcesem.

Disgust - Dream [demo 1992]
DEATH METAL

TRACKLIST:

1. Intro  
2. Dream  
3. Claustrophobic Pain  
4. Your Bloody Death  
5. Hallucinations  
6. Charles Manson
7.  Believe
8. ...So I Will Kill You  
9. Repugnance  
10. Abyss

QUALITY: wma@128 CBR


Disgust - Unreleased Demo [1994]

Nigdy nie wydane drugie demo Disgust zarejestrowane na "setkę" w sali widowiskowej DK we Wschowie w 1994 roku. Jak napisał mi Mariusz, są plany by nagrać ten materiał ponownie - co z tego wyjdzie - zobaczymy.

DEATH METAL

TRACKLIST:

1. Blindman
2. You’re Dead
3. Kill Me…
4. Existence
5. So I Will Kill You (stronger version)
6. Teach Me……To Suffer

QUALITY: wma@128 CBR


Disgust - Rehearsal 199x

Trzy numery zarejestrowane na magnetofonie szpulowym w sali prób DK Wschowa kilka miesięcy po nagraniu Demo 1994. Nagrania powstały bądź jeszcze w 1994 bądź na początku 1995 roku. Jest to ostatni zarejestrowany ślad jaki zostawił po sobie Disgust. Numery, które nie doczekały się już tytułów, linii melodycznej, wokalu i bardziej profesjonalnego nagrania. Zamykają one fonograficzne znaleziska dotyczące tej death metalowej kapeli z Głogowa.

DEATH METAL

TRACKIST:

3 instrumental untitled tracks

QUALITY: wma@128 CBR

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych