środa, 9 stycznia 2013

Podziel się swoimi pamiątkami- "Od Jarocina do Metalmanii"-wystawa otwarta -Złotów- Rock- Wielkopolska -Maj 2013


Wystawa „od Jarocina do Metalmanii” jest przygotowywana przez Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej, w ramach wydarzenia „Złotów-Rock-Wielkopolska” planowanego  w Złotowie na maj 2013 roku.
„Złotów-Rock-Wielkopolska”  zaplanowano na okoliczność ekspozycji w tym czasie plenerowej wystawy „30 lat jarocińskich festiwali" udostępnionej przez  Muzeum Regionalne w Jarocinie, a dotyczącej historii największego legendarnego polskiego festiwalu muzyki rockowej w Polsce. Wystawa "30 lat jarocińskich festiwali" jest elementem projektu Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie.
Honorowym patronem wydarzenia „Złotów-Rock-Wielkopolska” jest Discovery HistoriaWystawa „od Jarocina do Metalmanii” ma charakter otwarty i jest kierowana do wszystkich osób, w różnym wieku, z różnorodnych  subkultur i obszarów gatunków muzycznych festiwalu w Jarocinie oraz festiwalu „Metalmania”, chcących podzielić się swoimi pamiątkami, eksponując je na wystawie.
Atrakcją wystawy mają być  fotografie, wykonane podczas festiwalu Metalmania i w Jarocinie  przez ich uczestników pochodzących ze Złotowa i okolic jak również ze wszystkich stron Polski. 

Na wystawę mają się również składać m.in. unikatowe  plakaty muzyczne, bilbordy, materiały i  wycinki  prasowe, sprzęt audio( stare magnetofony, radia, wieże stereo) wydawnictwa płytowe analogowe i kasetowe, wybrane archiwalne nagrania audio z festiwali, pamiątkowe  znaczki, gadżety muzyczne, elementy ubioru rockowego z lat 70 i 80-tych do dnia dzisiejszego.

Podczas trwania wystawy swoją obecność zapowiada kilku zaproszonych gości z kraju i z zagranicy, związanych z historią nurtów muzycznych prezentowanych na obu festiwalach.
Planowane są projekcje filmów dokumentalnych dotyczących historii polskiej muzyki rockowej oraz na zakończenie finałowy koncert.
Jeżeli chcesz być współautorem wystawy i podzielić się swoimi pamiątkami dzwoń, pisz, wyślij paczkę, list lub email.
Kontakt z dopiskiem:  „Złotów -Rock-Wielkopolska”
ZCAS Złotów
Al. Piasta 26, 77-400 Złotów
Tel/Fax. 67 263 22 88
Tygodnik Nowy- Redakcja
ul. Roosevelta 39, 64-920 Piła
Tel 667 984 856
Fax 67 215 95 53
Email: jun64@wp.pl
Panorama Złotowska-Redakcja
ul. Norwida 4, 77-400 Złotów
Tel 667 984 856
Email: jun64@wp.pl

uwaga: dostarczone materiały i eksponaty podlegają zwrotowi.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa   w wydarzeniu
 Złotów-Rock- Wielkopolska           
             
           
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych