sobota, 13 października 2012

Jeep - Koncert 1982

Nudno jakoś na blogu ostatnio się zrobiło, tak więc siedząc sobie przy piwku postanowiłem dodać kolejny post, którego bohaterem jest jeden z pierwszych hard rockowych zespołów w Polsce czyli gdański Jeep. Na zgliszczach tejże grupy powstały kilka lat potem takie zespoły jak Korba czy Jaguar. Koncert, który zapodałem prawdopodobnie pochodzi z Opery Leśnej w Sopocie, ale głowy nie dam...


DOWNLOAD:
http://www.mediafire.com/file/9bj311cm1sl7v23/JEEP_-_Koncert
https://mega.co.nz/#!TYIkXIzS!JJ3Dy2f1r_BjMF3kMvnzU3ZqTC9RKGC_Ct25LH64WLI

4 komentarze:

Piotr K. pisze...

Jeśli ten materiał jest z mojego bloga to koncert odbył się 12 września 1982 roku w Jeleniej Górze podczas festiwalu "Kart-Rock".
W tzm dniu wystąpili jeszcze Argus, RSC, Cytrus i TSA.

noizzer pisze...

Witaj Piotrze, nie mam pojęcia czy zgrywka pochodzi z Twojego bloga ponieważ otrzymałem to niedawno od znajomego mailem (ale jest to bardzo możliwe) Jeżeli raczy mi odpowiedzieć na zapytanie to niebawem się dowiem :)

janus pisze...

Garść uwag odnośnie opublikowanych informacji o grupie:
Piszesz: " Na zgliszczach tejże grupy powstaly kilka lat potem takie zespoly jak Korba czy Jaguar."
To dośc mocno naciągane. Nikt z Jeepa nie grął w Korbie. Korba to dany Cytrus. Co do Jaguara to pewności nie mam, ale też chyba nikt z Jeepa tam nie grał.
JEEP to drugie wcielenie zespołu PICK UP (grupa zagrała w Jarocienie w 1981 (podobno w plebiscycie publiczności zajeli III miejsce).
JEEP zrealizował kilka nagarań w studio radia Gdańsk, nagrał singla dla Tonpressu, nakręcił teledysk dla TLP, wystąpił w co najmniej jednym programamie telewizyjnym. ...

Jak to kogos interesuje to moge temat pociągnąć :)
pozdr
janus
www.progrock.art.pl

noizzer pisze...

Masz rację, z tym opisem lekko się zagalopowałem ;-) ale godzina była późna i piwa też sporo wlałem... Co do Jaguara to grał tam przez jakiś czas Piko.

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych