czwartek, 15 marca 2012

Hektor w Thrashing Madness!


Wiadomość z pierwszej ręki! Kultowy, debiutancki material gdyńskiego Hektora już niebawem ujrzy światlo dzienne za sprawą WIELKIEGO Leszka Wojnicza! Inner Dementia poraz pierwszy na CD wzbogacona jak narazie o cztery niepublikowane utwory. Nic dodać, nic ująć!

9 komentarze:

Anonimowy pisze...

Chyba chciałeś napisać "wielkiego POZERA Leszka Wojnicza" buahaha....

noizzer pisze...

Najpierw przedstaw się człowieniu, powiedz coś o sobie, czym zasłużyłeś się w muzycznym światku i wówczas możemy dywagować na temat pozerstwa tych czy tamtych!

zuchu666 pisze...

Dokładnie. Ponadto chciałbym zauważyć, że jest to blog traktujący o MUZYCE w kontekście HISTORYCZNYM. Nie przypominam sobie byśmy zakładając go wspominali coś o inwektywach...

Anonimowy pisze...

A nie wiecie czy jeszcze maja zamiar wydac Jaguar? Ucichlo cos o tym.

noizzer pisze...

Zamiar jest cały czas, ale niestety członkowie Jaguara trochę zlewają ten temat.

Anonimowy pisze...

Szkoda, bo juz sie szykowalem to zakupic, slychac na tym bootlegu, ze mogloby byc bardzo fajnie. Voo Doo tez mialo byc ale to przynajmniej mam na winylu :).

noizzer pisze...

Przed godziną rozmawiałem z Darkiem Grzechnikiem oraz Leszkiem Wojniczem, oboje nadal są zainteresowani więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać! Osobiście jestem dobrej myśli. Co do VooDoo również ostatnie słowo raczej jeszcze nie zostało powiedziane!

Anonimowy pisze...

ktoś wie może na jakiej zasadzie Leszek wybiera albumy i zespoły które decyduje się wznowić????
chciałbym się dowiedzieć czy można coś zaproponować itp...
(jestem za tym co robi Leszek - Hail!!!)

Arek pisze...

To super, ze sa nadal zainteresowani, bo szkoda, zeby ich material po raz kolejny sie zmarnowal! Dzieki Noizzer za dobre wiesci. (to ja o to zapytalem)

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych