sobota, 4 lutego 2012

Atropos - Silent Touch (demo 1997)


TRACKLIST:

1.Fatum /In Memoriam
2.Wooden God
3.To Sleep
4.Forgotten
5.Winter
6.Every Silent Touch
7.Baphomet
8.Desire
9.Shaman

DOWNLOAD:
http://www.mediafire.com/?ccn18675t0k07fk
https://mega.co.nz/#!XdByGZIB!VECT4h4obKpZORQ8lDzqehS-AUhHWZIPKV5LUq_24CU

Z tego co wiem muzycy tej stołecznej formacji dość radykalnie bronią swojej twórczości "po cichu" upychanej w necie, ale tak czy siak postanowiłem wstawić tu ten materiał, gdyż po pierwsze wpasowuje się
rocznikowo w ramy bloga, po drugie jest to bardzo rzadkie, praktycznie nie do zdobycia demko, a po trzecie jestem przekonany, iż Legion wraz z kolegami, przez wzgląd na ilość wspólnie zagranych koncertów nie będzie miał do mnie większych pretensji zważywszy, że materiał ów w chwili obecnej można nabyć jedynie w formie 2 packa wraz z kolejną ich płytką Triafata wydane przez Apocalypse jedynie na Allegro i to za spore pieniążki z pewnością nie wpływające do kieszeni zespołu! A po czwarte Godless zjarał nam kiedyś wzmacniacz, a potem bezczelnie uwiecznił go w podziękowaniach na Triafata hahaha.

1 komentarze:

Legion / ATROPOS pisze...

Nie będę miał pretensji, w szczególności, że 1997r był to pierwszy w całości udostępniony przez zespół debiutancki krążek :) Czas faktycznie zabrał serwery, gdzie można było ściągnąć go w całości.

Poza wszystkim doskonale pamiętam wzmaka w Rudym Kocie (bodajże Hellstone, chociaż w tych czasach wzmaki na lampie rozróżniałem wg. kryteriów 'mruczy', 'bzyczy' i 'nie gada'), który w ostatnich sekundach pracy wydał z siebie taki dźwięk, jakiego szukałem bezskutecznie na każdym kolejnym nagraniu (btw. w jakim jest stanie ta głowa? nie pożyczyłbyś jej jeszcze raz na małe popsucie? ;-)

Bardzo chciałbym powtórzyć przynajmniej jeszcze jeden wspólny koncert :)

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych