czwartek, 26 stycznia 2012

SYPER FORCE - The Heavy Power Metal Era 1993-1999


DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/?0u9vlbfhnzst9rw

TRACLIST:

1 Symphony of fire
2 Stroke of a lighting
3 Polka allegro
4 Psychopsychosis
5 Metal musketeer
6 Heavy metal party zone
7 What's done can't be undone
8 Cemetery silence
9 Horroryzont
10Femme fatale
11Leather face (cover of Laaz Rockit)
12Start the fire (cover of Metal Church)
13Syper force heavy rock'n'roll
14Funeral atmosphere

Syper Force to zespól zalożony w 1991roku przez mojego wieloletniego przyjaciela Andrzeja Sypniewskiego tuż po jego emigracji do Hamburga. Nie będę w tym miejscu cytowal ich dość obszernej biografii, gdyż tę można spokojnie poczytać sobie na stronie zespolu. Warto jednak wspomnieć, iż material prezentowany poniżej to przekrój pierwszych sześciu lat dzialalności Syper Force, który wraz z bonusem w postaci demka Heavy Summer Festival - Promo 2003 rozprowadzany byl w naszym kraju jako dodatek do kultowego już w pewnych kręgach ziniacza Bomber! Tak więc reasumując - zespól z Hamburga, w skladzie jednak sami krajanie dlatego też bez ogródek wstawiam ten arcyrzadki kawalek heavy metalu na bloga! Jeżeli komuś się spodoba to posiadam jeszcze w/w material, ale z racji wieku (2003) póki co nie wrzucam.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ta tez rewelacja, tez sie prosi o najwyzsza jakosc :) Bardzo ciekawy upload i jakosc nagrania bardzo dobra, mozna z przyjemnoscia posluchac. Arek.

JimMadison pisze...

Dzięki wielkie noizzer, szukałem tego materiału kilka lat! Mam gdzieś drugą składankę Heavy Summer 2003 w audio, jak coś to mogę zgrać i wrzucić! Kapela jak najbardziej godna polecenia!

Anonimowy pisze...

JimMadison - gdybyś był tak dobry i mógł to zrzucić - byłbym bardzo wdzięczny :-)

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych