poniedziałek, 31 października 2011

Recrimination - Suffering Man (demo 1994)


Recrimination
Death Metal z Białegostoku

Biografia:

Grupa powstała w 1990 r. w składzie Jarek „Murzyn” (perkusja), Robert „Pierścień” (gitara) i Jarek „Łysy” (gitara solowa). Po dołączeniu - wcześniej udzielającego się w grind core`owej kapeli CHRONICABORTION - wokalisty Piotrka „Czecze” oraz basisty Grześka grupa ostatecznie obrała death metal jako stylistykę wykonywanej muzyki.
Po wyjeździe wokalisty do USA, za mikrofonem stanął - grający jednocześnie na gitarze - „Pierścień”. W tym składzie grupa zagrała kilka koncertów, m.in. na Białostockiej Wiośnie Muzycznej. W 1993 r. grupa jednak rozpadła się. Pierścień założył INCARNATED, natomiast Jarek zaczął bębnić w HUMAN FLESH. Na tym zakończył się pierwszy rozdział działalności RECRIMINATION.
Po samobójczej śmierci Jarka „Murzyna”, w 1994 r. kapelę postanowił reaktywować wraz z Piotrkiem „Czecze” jego brat Adam z POSEYDON. „Odnowiony” RECRIMINATION zagrał kilka koncertów, a w lipcu 1994 r. zarejestrował w GOK w Czarnej Białostockiej demo „Suffering Man”, dedykowane tragicznie zmarłemu perkusiście Jarkowi. Kaseta zebrała pozytywne recenzje w undergroundzie, m.in. ze strony - co członkowie zespołu wspominają nie bez dumy - lidera szwedzkiego THERION. Grupa pojawiła się też na antenie Polskiego Radia Białystok. W sierpniu 1995 r., w Salman Studio RECRIMINATION nagrał utwory na swoją debiutancką płytę, jednak materiał zaginął. Po blisko dwóch latach od reaktywacji grupa ostatecznie zakończyła działalność.

Więcej informacji o demie :
Suffering Man @ Metal Archives
Download :
http://depositfiles.com/files/7n9qssxik - 24,96 MB
https://mega.co.nz/#!7V4CTZzR!F8Fm_FDc0koufja7cD_5I2-GYOVeE7DjNjF41jwp1rU

Taken from :
http://raf666underground.blogspot.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Must have:

Warto odwiedzić:

Spis polskich blogów muzycznych